23 Kasım 2012 Cuma

 

Seninle her şeye varım ben.....

 
 
          Dün geceden beri süren endişeli bekleyiş ve bugün geçirilen ciddi bir ameliyat. Kızkardeşim Kasım ayında doğum gününü kutladığı eşi başında endişeli saatler içinde.Umarım sonucu her açıdan iyi olur.
          İnsanlar bazan her açıdan sınanıyor sanırım. Şapkanı önüne koyduğun geçmişi ve geleceği için kıvranarak, bekleyerek, düşünmemeye  çabalayarak dualarla geçirdiğin zamanlar vardır. Hepimiz için o an ama en çok kardeşimin yaşadığı endişeli gün ve saatler şu dakikalar.
         Ve birkaç gün içinde evlilik yıldönümlerinin kutlanacağı 23 yıllık bir beraberliğin güzel anları. İnşallah herşey o zamana kadar toparlanır............. !!!
          Sağlıkla, nice yıllara diliyorum !
 
 
 
 
 
 
 
 

3 yorum:

Sihirli Yazılar dedi ki...

Evet, insan yaşam boyu sınanıyor; türlü sınavlardan geçiyor sürekli. Örneğin ben 3,5 ay önce babamı, amansız bir hastalıktan dolayı kaybettim. Bundan sonra ömrüm bambaşka bir sınavın altından kalkmaya çalışarak geçecek. Babamı bir kez daha göremeyecek ve sesini duyamayacak, hiçbir konuda onun tavsiyesini soramayacak, desteğini alamayacak olmanın sınavını başarıyla vermek zorundayım.
Eniştenize acil şifalar diliyorum... Sevgilerimle.

zapere dedi ki...

... Başınız sağolsun, kalpte yaşayanlar hiçbir zaman ölmezler bilirsiniz, bunun üstesinden geleceğinizi düşünüyorum.. Ve iyi dileklerinize teşekkür ederim, eniştem iyi ve hayatın normal uğraşları içinde.. Sevgiyle kalın.

Belgin Güven Takunyacioglu dedi ki...

eniştenizin iyi olmasına sevindim,ama blogunuzu boşlamışsınız sanki dimi:)